СЕРТИФІКАТИ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ 2017

До уваги Учасників! 
 

Згідно із програмою проекту «Купуймо Разом!», всі учасники зареєстровані на e-Learning платформі можуть отримати СЕРТИФІКАТИ, які підтверджують здобуті знання та навики в рамках консультативно-навчальної частини проекту.
Родинні фірми

ЗАКУПІВЕЛЬНА ГРУПА HORECA – НАСТУПНИЙ ЕТАП РЕАЛІЗАЦІЇ

Згідно з декларацією оголошеною під час останнього воркшопу (28.01.2018 в kmbs)створення закупівельної групи HoReCa в Україні, яка з’єднає підприємців з цієї галузі із постачальниками, вступає в етап адаптації до українських ринкових умов при використанні відповідної бізнес-моделі. Таким чином, проект «Купуймо Разом!» передає реалізацію цієї ідеї польським експертам із гастрономічної закупівельної групи HORECA GGZта оператора платформи для закупівель фірми HINODE

Родинні фірми

ПІДСУМОК ВОРКШОПУ ІЗ СТВОРЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬНОЇ ГРУПИ В ГАЛУЗІ HORECA В УКРАЇНІ

28 січня 2018 р. в Києво-Могилянській Бізнес Школі [kmbs] відбувся воркшоп із створення української закупівельної групи у галузі HoReCa. Захід проведено базуючись на досвіді найбільшої польської гастрономічної закупівельної групи Horeca GGZ і оператора технологічної платформи для закупівель фірми Hinode, а також результатах і досягненнях проекту «Купуймо Разом!». Воркшоп викликав велике зацікавлення – загалом участь взяло близько 60 осіб, серед них управлінці та власники різноманітних закладів громадського харчування, представники фірм постачальників галузі HoReCa, профільні ЗМІ та інші особи зацікавлені майбутнім української гастрономії.

Родинні фірми

Малий і середній бізнес України здобув підтримку Німеччини

Подією минулого тижня у бізнес-середовищі стало підписання Національним банком України, Міністерством фінансів України та німецьким банком KfW програми з підтримки фінансування малих і середніх підприємств на 300 млн грн. Підписання відбулося в рамках Першого Фінансового Ярмарку, який відбувався в Києві. НБУ, Мінфін та KfW є акціонерами Німецько-Українського фонду, який буде реалізовувати програму. Що ж це за програма і як можна отримати фінансування?
Родинні фірми

Потрібно не скасовувати «спрощенку», а наближати загальну систему до спрощеної

Спрощену систему оподаткування для фізичних осіб-підприємців скасовувати не можна – це призведе до припинення або тінізації діяльності. Таку думку одностайно висловили експерти, народні депутати і представники бізнесу під час дискусії в Українському кризовому медіа-центрі. «Для мене спрощенка – це не питання, чесно я заплатив податки чи нечесно, а чи взагалі я їх плачу. І для суспільства, мені здається, спрощенка – це спосіб легалізації будь-якого бізнесу», – наголосив Едуард Курганський, представник Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України. Він зауважив, що часто підприємці готові свідомо працювати на спрощеній системі і сплачувати більше, ніж платили б на загальній, «аби тільки не мати справу з податковою».
Родинні фірми

Український малий і середній бізнес має хороші шанси завойовувати світові ринки через торгівлю в Інтернет

"Побудова бізнесу у форматі e-соммегсе export - проста річ, абсолютно зрозуміла, потрібно вловити логіку того, як ці процеси функціонують, - розповідає ініціатор освітнього проекту E-Export School при "Укрпошті" Юлія Павленко. - Підприємці з мінімальною підготовкою можуть розпочати свій бізнес онлайн та досягти успіху".
Родинні фірми

Малий бізнес змушений виживати, поки олігархи процвітають

Віце-президент Асоціації платників податків України Павло Погиба пояснив, наскільки відрізняються підходи уряду до малого бізнесу та олігархів. Експерт констатує, що через непомірний податковий тиск і недоступність кредитування малий та середній бізнес в Україні опинився на межі "вимирання". Водночас більшість розвинених та успішних держав роблять ставку саме на цей сегмент підприємництва, як на основне джерело робочих місць та економічного зростання.
Родинні фірми

“Малі Гранти” – інструмент фінансової допомоги Посольство Республіки Польща в Києві

Посольство Республіки Польща в Києві, в рамках програми «Польська Допомога», незадовго пропонуватиме фінансову допомогу для нових проектів на території України в рамках системи “Малих Грантів”.
Родинні фірми

Національний банк України про законодавчі зміни щодо переказу коштів

Національний банк України прокоментував внесення законопроекту стосовно змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання переказу коштів (законопроект № 5361 від 04.11.2016). "Необхідність законодавчих змін у сфері платіжних систем зумовлена потребою в імплементації норм європейського права та стрімким розвитком платіжного ринку як в Україні, так і у світі", – зазначив директор Департаменту платіжних систем таінноваційного розвитку Національного банку України Сергій Шацький.
Родинні фірми

Нова франшиза мийок без води

Автомийки без води вже набули значної популярності в США, країнах Європи та в Росії. В Україні же цей вид бізнесу лише розпочинає свій розвиток. Першопрохідником і лідером цього ринку нині є компанія «Royal Carwash».
Родинні фірми
Купуймо разом
Сімейний бізнес
Купуймо разом 2.0
Управління персоналом
Бізнес-ідея
Закупівельні групи
Портал створено в рамках проекту «Купуймо разом!»що фінансується програмою