Чи повторить Україна польський успіх???

На початку 90-тих років Польща знаходилась в подібній, а може навіть гіршій економічній ситуації ніж Україна. Польща була банкрутом, а на її внутрішньому ринку домінували закордонні фірми та постачальники. Сьогодні натомість, польські фірми успішно конкурують на власному ринку та експортують свої товари та послуги до інших країн. Перегляньте відео-ролик і дізнайтесь перед якими дилемами польські підприємці стали тоді та яку дорогу вибрали деякі з них. Чи підходить це рішення Україні? Подивись ролик і якщо вважаєш, що варто спробувати використати польський досвід в Україні – не гай часу, зареєструйся для участі в БЕЗПЛАТНИХ курсах та консультаціях, що допоможуть тобі дізнатись що таке закупівельні групи.
Купуймо разом 2.0

Консультативно-навчальна частина проекту Купуймо Разом! 2.0

Основним етапом проекту Купуймо Разом! 2.0 є консультативно-навчальна частина, що проводитиметься у тісній співпраці з нашими експертами.
Купуймо разом 2.0

Новий інформацій листок проекту Купуймо Разом! 2.0

Дорогі друзі, Пропонуємо вашій увазі новий інформаційний листок проекту Купуймо Разом! 2.0 (червень 2016)
Купуймо разом 2.0

Розпочато реєстрацію на участь у проекті „КУПУЙМО РАЗОМ 2.0”!

Закупівельні групи, створені підприємцями та/або організаціями підприємців, є розповсюдженною формою економічної діяльності в Європі. Діяльність польських закупівельних груп приносить сотні мільйонів EUR річного обороту та дозволяє підприємцям зекономити до 30% на закупівлях, що дає змогу зміцнити їх конкурентність на ринку та сприяє подальшому розвитку.
Купуймо разом 2.0

Публікація про закупівельні групи у газеті «Дзеркало тижня. Україна» №4

Купуймо разом

Нова франшиза мийок без води

Автомийки без води вже набули значної популярності в США, країнах Європи та в Росії. В Україні же цей вид бізнесу лише розпочинає свій розвиток. Першопрохідником і лідером цього ринку нині є компанія «Royal Carwash».
Родинні фірми

Підсумкова конференція "Купуймо разом" 19-20 листопада 2015

19-20 листопада у рамках проекту «Польська допомога» відбулась заключна конференція «Купуймо разом». З початку 2015 року у Львові реалізується проект «Купуймо разом». Проект допомагає українським родинним фірмам у створенні нового напрямку їх діяльності – закупівельних груп. У рамках проекту учасники з допомогою команди консультантів аудиторсько-консалтингової групи NEXIA DK дізнались більше про умови створення закупівельних груп, розроблення установчих документів, стратегії розвитку у закупівельних групах.
Купуймо разом

Проект "Купуймо разом!" у програмі "Доброго ранку, Львове!"

Анджей Блікле та Василь Масюк розповіли про проект "Купуймо разом!" телеглядачам програми "Доброго ранку, Львове!"
Купуймо разом

Проект "Купуймо разом!" у програмі "В об'єктиві"

Купуймо разом

Підсумкова конференція "Купуймо разом" на на сторінці проекту у Фейсбук

Фотозвіт з підсумкової конференції "Купуймо разом" та телерепортаж про конференцію телеканалу НТА шукайте на сторінці проекту в мережі Фейсбук
Родинні фірми
Купуймо разом
Сімейний бізнес
Купуймо разом 2.0
Управління персоналом
Бізнес-ідея
Закупівельні групи
Портал створено в рамках проекту «Купуймо разом!»що фінансується програмою