Перший Практичний Семінар проекту «Купуймо Разом! 2.0» для деревообробної та меблевої галузей

П’ятниця, 12 травня 2017 р. Готель Таурус, Конференц-Зала 3 (площа Князя Святослава 5, м. Львів)

Перший із трьох семінарів, присвячених закупівельним групам у деревообробній та меблевій галузях, відбувся у Львові 12 травня 2017 року у готелі «Таурус», конференц-зал 3 (площа Князя Святослава, 5). Семінар провели експерти та консультанти Проекту Василь Масюк, Оксана Гайдукевич, Адвокатське об’єднання «Павленко і Партнери» та Юрій Марчук, голова ГО «Незалежне експертне партнерство», завідувач кафедри дендрології та лісової селекції НУБіП України.
Купуймо разом 2.0

Презентація проекту Купуймо разом на засіданні Української асоціації меблевиків

20 квітня 2017 року відбулось чергове засідання Української Асоціації Меблевиків. На зустріч був запрошений Василь Масюк, координатор проекту «Купуймо разом» в Україні,який презентував присутнім закупівельні групи як потенційний інструмент для підвищення конкурентноздатності та ефективності малих та середніх меблевих підприємств України та запросив зацікавлених учасників Асоціації до участі у проекті.
Купуймо разом 2.0

Програма для українських підприємств в деревообробній та меблевій галузях

Якщо Ви готові до кооперації з іншими підприємствами при закупівлі сировини чи матеріалів, до спільного маркетингу та просування то запрошуємо взяти участь в проекті «КУПУЙМО РАЗОМ! 2.0» ціллю якого є допомога у створенні закупівельних груп українським підприємствам, зокрема в деревообробній та меблевій галузях. Закупівельні групи можуть бути ефективним інструментом при закупівлях деревних ресурсів, просуваннні на експортні ринки, спільного маркетингу шляхом участі у виставках, організації роздрібних продажів. Успішна діяльність створених закупівельних груп сприятимуть реалізації мети проекту – підвищення конкурентноздатності українських малих та середніх підприємств.
Купуймо разом 2.0

Національна Платформа Малого та Середнього Бізнесу приєднується до проекту «Купуймо Разом! 2.0»

Проект «Купуймо Разом! 2.0» розширюється та залучає нових партнерів! 28 березня 2017 р. під час робочого візиту координатора Проекту Томаша Будзяка в Києві підписано угоду про партнерство з Національною Платформою Малого та Середнього Бізнесу.
Купуймо разом 2.0

Малий і середній бізнес України здобув підтримку Німеччини

Подією минулого тижня у бізнес-середовищі стало підписання Національним банком України, Міністерством фінансів України та німецьким банком KfW програми з підтримки фінансування малих і середніх підприємств на 300 млн грн. Підписання відбулося в рамках Першого Фінансового Ярмарку, який відбувався в Києві. НБУ, Мінфін та KfW є акціонерами Німецько-Українського фонду, який буде реалізовувати програму. Що ж це за програма і як можна отримати фінансування?
Родинні фірми

ПРОГРАМА ДЛЯ КОНСУЛЬТАНТІВ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП

Шлях будови нових компетенцій та розвитку інноваційного бізнесу

Можливості для Консультантів Закупівельних Груп Бізнес-модель основою якої є структуризована співпраця малих та середніх підприємств з метою оптимізації закупівель, процесів діяльності та продажів все ще є маловідомою та рідко використовною в Україні. Проте, ця модель має великий потенціал, який можна порівняти з польським чи західноєвропейським. Використання та розповсюдження ідеї закупівельних груп вимагає наполегливої праці професіоналів та експертів, які зможуть в практиці запровадити цю ідею в українську економіку в безпосередній співпраці з підприємцями та бізнес-об’єднаннями. Водночас, запровадження закупівельних груп в Україні дозволить консультантам створити та популяризувати ринок консалтингових послуг у цій сфері.
Купуймо разом 2.0

«КУПУЙМО РАЗОМ! 2.0» – ЕДИЦІЯ 2017

Закупівельні Групи як Інструмент для Зниження Витрат та Підвищення Конкурентоспроможності Українських Підприємств
Купуймо разом 2.0

Закупівельні групи як інструмент підвищення конкурентноздатності для лісопереробних підприємств.

У Міжнародний день лісів 21 березня 2017 року в приміщенні Національного університету біоресурсів і природокористування відбулося спільне засідання Громадської ради при Державному агентстві лісових ресурсів України та круглий стіл «Стан нормативно-правової бази в системі лісового господарства та зміни, необхідні для підвищення її ефективності».
Купуймо разом 2.0

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЕКТУ В 2016 РОЦІ

Проект "Купуймо разом 2.0" передбачає допомогу українським малим та середнім підприємствам та бізнес об'єднанням у творенні нового напрямку їх діяльності - закупівельних груп. Використання польського досвіду і практичних навиків у створенні та управлінні закупівельними групами дозволило досягнути швидкого та якісного результату.
Купуймо разом 2.0

Конкурс “Малі Гранти” 2017 розпочався!

Посилаючись на минулорічну інформацію про конкурс “Малих Грантів”, запровадженого Посольством Республіки Польща в Києві в рамках програми “Польська Допомогa”, нагадуємо що чергова едиція конкурсу розпочалась в березні 2017 року!
Купуймо разом 2.0
Купуймо разом
Сімейний бізнес
Купуймо разом 2.0
Управління персоналом
Бізнес-ідея
Закупівельні групи
Портал створено в рамках проекту «Купуймо разом!»що фінансується програмою