ДРУГИЙ ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР – ЗАКУПІВЕЛЬНІ ГРУПИ

ПРОГРАМА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ ТА БІЗНЕС-ОБ’ЄДНАНЬ 6-7 липня 2017 року Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs] (вул. Волоська 8/5, м. Київ)

6-7 липня 2017 року в Києві відбувся Другий Практичний Семінар в рамках проекту «Купуймо Разом! 2.0». Цей захід продовжив ключову фазу нашого Проекту – едицію 2017 року, а саме Програму для Підприємців та Бізнес-Об’єднань. Впродовж 2 днів в практичному семінарі взяло участь понад 30 осіб, серед яких дехто з нами вже третій рік поспіль! Щиро дякуємо всім присутнім!
Купуймо разом 2.0

Підсумок другого вебінар з учасниками Проекту «Купуймо Разом! 2.0»

28 червня відбувся другий вебінар для учасників проекту «Купуймо Разом! 2.0» на тему: “ПОШИРЕНІ ПОМИЛКИ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП. ПОЛЬСЬКИЙ ДОСВІД“. В онлайн консультації на платформі ClickMeeting взяло участь 15 осіб, з яких 12 учасників Проекту.
Купуймо разом 2.0

ПРОГРАМА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ ТА БІЗНЕС-ОБ’ЄДНАНЬ

Другий Практичний Семінар – Закупівельні Групи

Програма для підприємців та бізнес-об’єднань проекту «Купуймо Разом! 2.0» в 2017 році триває! Щиро запрошуємо до участі в Другому Практичному Семінарі, що відбудеться у четвер-п’ятницю 6-7 липня 2017 року в Києві. Захід проведе Координатор Експертів Проекту Матеуш Саган – досвідчений менеджер та спеціаліст закупівельних груп. Детальний опис та календар цьогорічної едиції «Купуймо Разом! 2.0» – ТУТ.
Купуймо разом 2.0

Другий вебінар з учасниками Проекту «Купуймо Разом! 2.0»

Раді повідомити про наступний вебінар для учасників проекту «Купуймо Разом! 2.0». Тема другої онлайн консультації: “ПОШИРЕНІ ПОМИЛКИ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП. ПОЛЬСЬКИЙ ДОСВІД“. Вебінар відбудеться в середу 28 червня 2017 року о 13:00 (за київським часом) на платформі ClickMeeting – простому та сучасному інструменті онлайн зустрічей. Захід проведуть: Томаш Будзяк (Координатор Проекту) та Матеуш Саган (Координатор Експертів Проекту).
Купуймо разом 2.0

Новий інформаційний листок проекту Купуймо Разом! 2.0 Едиція 2017 №1, 2017

Дорогі друзі, Пропонуємо вашій увазі новий інформаційний листок проекту Купуймо Разом! 2.0 №1 (червень 2017). У номері висвітлено багато інформації про перебіг проекту Купуймо разом 2.0, також багато цікавих інтерв'ю про практичні аспекти діяльності закупівельних груп.
Купуймо разом 2.0

Програма Другого Практичного Семінару для Українських Підприємців в деревообробній та меблевій галузях 2 червня 2017 року

Дорогі учасники! Сьогодні (2 червня) розпочинається Другий Практичний Семінар для Українських Підприємців в деревообробній та меблевій галузях. Детальна програма заходу прикріплена нижче.
Купуймо разом 2.0

Презентація проекту Купуймо разом на засіданні Української асоціації деревообробного обладнання під час виставки у м. Львові.

30 травня 2017 року в рамках проведення ХХ-ї Галузевої виставки "Деревообробка 2017" (м. Львів) відбулося чергове засідання Правління Української асоціації деревообробного обладнання.
Купуймо разом 2.0

Чотири дні проект «Купуйо разом 2.0» презентуватимуть на виставці Деревообробка 2017

Традиційно – ось уже вдвадцяте – наприкінці весни у Львові відкрилася спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловостей Деревообробка.
Купуймо разом 2.0

Презентація проекту Купуймо разом 2.0 на прес-конференції з нагоди відкриття виставки Деревообробка 30 травня 2017 року.

Традиційно – ось уже вдвадцяте – наприкінці весни у Львові відкрилася спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловостей Деревообробка.
Купуймо разом 2.0

ПРОГРАМА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ ТА БІЗНЕС-ОБ’ЄДНАНЬ

Перший Практичний Семінар – Закупівельні Групи

Розпочинається нова едиція проекту «Купуймо Разом! 2.0» в 2017 році, а саме програма для підприємців та бізнес-об’єднань! Щиро запрошуємо до участі в Першому Практичному Семінарі, що відбудеться 6-7 червня в Києві. Захід проведуть польські експерти у сфері закупівельних груп, які мають практичний досвід у запровадженні методології закупівельних груп та працювали в попередніх едиціях Проекту.
Купуймо разом 2.0
Купуймо разом
Сімейний бізнес
Купуймо разом 2.0
Управління персоналом
Бізнес-ідея
Закупівельні групи
Портал створено в рамках проекту «Купуймо разом!»що фінансується програмою