Інформаційний листок проекту "Купуймо разом"№4

Вийшов з друку 4 номер інформаційного листка "Купуймо разом". Кореспонденти поспілкувалися із президентом асоціації "Ініціатива сімейних фірм" Анджеєм Блікле.Багаторічний керівник багатопоколіннєвої сімейної кондитерської фірми розповів нашим читачам про секрет успіху власної фірми та особливу роль сімейних фірм в економіці та суспільстві.
Купуймо разом

Фотозвіт другої конференції проекту "Купуймо разом"

30 червня відбулася друга конференція проекту «Купуймо разом!». На відміну від першої, друга зустріч українських родинних фірм мала на меті заглибитися у всі нюанси створення закупівельних груп в Україні та визначити спільні перспективи і напрямки створення закупівельної групи у рамках проекту.
Купуймо разом

Презентація книги «ЗАКУПІВЕЛЬНІ ГРУПИ В УКРАЇНІ: нові можливості для бізнесу».

19 листопада 2015 року у ході підсумкової конференції проекту "купуймо разом!"організатори презентували «настільну» книгу для малого та середнього бізнесу «ЗАКУПІВЕЛЬНІ ГРУПИ В УКРАЇНІ: нові можливості для бізнесу».
Купуймо разом

Купуймо разом!

Польські підприємці хочуть допомогти українським партнерам створити в Україні регулярні закупівельні групи. Чи використають українці цей шанс?
Купуймо разом

Фотозвіт третьої конференції проекту "Купуймо разом"

19-20 листопада у рамках проекту «Польська допомога» відбулась заключна конференція «Купуймо разом». З початку 2015 року у Львові реалізується проект «Купуймо разом». Проект допомагає українським родинним фірмам у створенні нового напрямку їх діяльності – закупівельних груп. У рамках проекту учасники з допомогою команди консультантів аудиторсько-консалтингової групи NEXIA DK дізнались більше про умови створення закупівельних груп, розроблення установчих документів, стратегії розвитку у закупівельних групах.
Купуймо разом

Фотозвіт першої конференції проекту "Купуймо разом"

26 травня, у рамках проекту «Польська допомога», відбулась перша конференція «Купуймо разом!». Ця ініціатива передбачає безкоштовну допомогу українським фірмам у творенні нового напрямку їх діяльності – закупівельних груп.
Купуймо разом

Презентації третьої конференції проекту "Купуймо разом!"

Запрошуємо ознайомитись з матеріалами презентацій третьої конференції проекту "Купуймо разом!", яка відбулась 19-20 листопада 2015 року.
Купуймо разом

Презентації другої конференції проекту "Купуймо разом!"

Запрошуємо ознайомитись з матеріалами презентацій другої конференції проекту "Купуймо разом!", яка відбулась 30 червня 2015 року
Купуймо разом

Презентації першої конференції проекту "Купуймо разом!"

Запрошуємо ознайомитись з матеріалами презентацій першої конференції проекту "Купуймо разом!", яка відбулась 26 травня 2015 року.
Купуймо разом

Про проект "Купуймо разом!"

Відеозвіт проекту "Купуймо разом!"
Купуймо разом
Купуймо разом
Сімейний бізнес
Купуймо разом 2.0
Управління персоналом
Бізнес-ідея
Закупівельні групи
Портал створено в рамках проекту «Купуймо разом!»що фінансується програмою