Інформаційний листок проекту Купуймо разом №1

Статті інформаційного листка “Купуймо разом” є доступними за ліцензією Creative Commons Визнання авторства 3.0 Польща. Визначені права застережено на користь авторів статті та ТзОВ «Практика управління». Матеріали підготовлено в межах програми польської співпраці для розвитку, реалізованої за участі Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2015 році. Дозволяється будь-яке використання матеріалів за умови збереження вищевказаної інформації, у тому числі інформації про застосовану ліцензію, про власників прав, а також програму польської співпраці для розвитку.
Купуймо разом

Формування асортименту: регіональні особливості

Актуальність цього питання очевидна: при правильному виборі асортиментної політики торговельна мережа зможе максимально задовольнити попит і сприяти досягненню планової рентабельності бізнесу. Мета цієї статті – сформулювати базові рекомендації для торговельних підприємств на основі досвіду роботи в ритейлі.
Родинні фірми

Презентація Анджея Блікле

Купуймо разом

Закупівельні групи – це довготермінова стратегія успіху

30 червня відбулася друга конференція проекту «Купуймо разом!». На відміну від першої, друга зустріч українських родинних фірм мала на меті заглибитися у всі нюанси створення закупівельних груп в Україні та визначити спільні перспективи і напрямки створення закупівельної групи у рамках проекту.
Купуймо разом

Бізнес в сфері установки кондиціонерів

Найчастіше успішний бізнес, що відноситься до сфери малого підприємництва, заснований на наданні різного роду послуг або ж на здійсненні виробничої діяльності.
Родинні фірми

Бути першими на ринку: історія одного франчайзера

Успіх до Анни Філіпс, власниці франчайзингової мережі «Lash Lounge», прийшов зненацька. У 2001 році, після звільнення з роботи в ІТ-сфері, вона почала працювати масажистом. Незабаром вона розпочала пропонувати своїм клінтам послуги салону краси, у тому числі перманентний макіяж. Це був дуже хороший бізнес, але вона все ж не могла звести кінці з кінцями, допоки не почала займатись нарощуванням вій…
Родинні фірми

Дослідження ТРЦ у столиці

Торговельний сектор нерухомості нині є сферою нерухомості, яка найактивніше розвивається в Україні, а особливо – у Києві. Нині близько півсотні торговельних і торговельно-розважальних центрів успішно працюють у столиці. Окрім цього, ще декілька сотень подібних об’єктів з’явиться у Києві у найближчі декілька років. Усе це свідчить про велику привабливість цієї сфери промисловості для інвесторів. Саме із цієї причини фахівці компанії «Соцмарт» провели дослідження ТЦ і ТРЦ Києва.
Родинні фірми

«USA SPORTS»: спортивна франшиза із Польщі

«USA SPORTS» – це ліцензована мережа «острівців» і магазинів з американським спортивним одягом із ліг NBA, NFL, NHL, NCAA, MMA, а також із футбольним та олімпійським найкращих світових марок «Tribal», «Pelle Pelle», «New Era», «Mitchell & Ness», «Starter» та інших.
Родинні фірми

Бізнес на оптиці

Мабуть, найбільш вдалим джерелом доходу є власна справа. Існує досить велика кількість різноманітних бізнес ідей, реалізувавши які, можна суттєво поправити матеріальне становище. Однією з таких ідей є відкриття салону оптики.
Родинні фірми

Франчайзинг: «Зробимо це швидко»

Створення свого бізнесу - складна штука. Людина цілком може бути успішним управлінцем, чудово справлятися зі своїми завданнями, працюючи в будь-якій фірмі, але при цьому не може придумати ніякої гідної ідеї для свого проекту.
Родинні фірми
Купуймо разом
Сімейний бізнес
Купуймо разом 2.0
Управління персоналом
Бізнес-ідея
Закупівельні групи
Портал створено в рамках проекту «Купуймо разом!»що фінансується програмою