«USA SPORTS»: спортивна франшиза із Польщі

«USA SPORTS» – це ліцензована мережа «острівців» і магазинів з американським спортивним одягом із ліг NBA, NFL, NHL, NCAA, MMA, а також із футбольним та олімпійським найкращих світових марок «Tribal», «Pelle Pelle», «New Era», «Mitchell & Ness», «Starter» та інших.
Родинні фірми

Бізнес на оптиці

Мабуть, найбільш вдалим джерелом доходу є власна справа. Існує досить велика кількість різноманітних бізнес ідей, реалізувавши які, можна суттєво поправити матеріальне становище. Однією з таких ідей є відкриття салону оптики.
Родинні фірми

Франчайзинг: «Зробимо це швидко»

Створення свого бізнесу - складна штука. Людина цілком може бути успішним управлінцем, чудово справлятися зі своїми завданнями, працюючи в будь-якій фірмі, але при цьому не може придумати ніякої гідної ідеї для свого проекту.
Родинні фірми

Перспективні ідеї з Давосу

“Ідея” — слово з чотирьох літер, яке неодноразово змінювало світ та його історію. Як сказав Ґете, “сміливі ідеї — це шахові фігури: їх можна побити або ж розпочати ними виграшну гру”. Ось чотири (з половиною) потужні ідеї з числа тих, що обговорювались цього року на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.
Родинні фірми

Договірні умови сторін при покупці франчайзингу

До основних положень франчайзингового договору можна віднести: умови договору; умови платежів; вид франчайзингу; територіальну діяльність; систему управління; взаємну підтримку і взаємодопомогу партнерів; умови розірвання договору.
Родинні фірми

Робота з електронкою: поради від топ-менеджера

Техніками ефективної роботи з електронною поштою ділиться Дмитро Дубілет, заступник голови правління «Приватбанку»: «Щодня я відправляю і приймаю близько 250 електронних листів. Хочу поділитись деякими методами, почерпнутими із книг і статей або відкритими мною самостійно, які допомагають мені ефективніше справлятись із цим потоком».
Родинні фірми

Бізнес на тренажерах: на старт, увага, марш…

Питання №1: секрет успішного старту Сегмент бізнесу тренажерних залів – галузь, що має найшвидші темпи зростання у світі (не враховуючи IT), галузь, вхідні бар'єри в яку досить низькі, а конкуренція і далі незначна. І хоча скептики швидко почнуть загинати пальці, перелічуючи відомі їм фітнес-центри у власному місті, констатуємо ще раз: фітнес – бізнес, який лише набирає обертів і тому є одним із найперспективніших напрямів вкладення капіталу.
Родинні фірми
Купуймо разом
Сімейний бізнес
Купуймо разом 2.0
Управління персоналом
Бізнес-ідея
Закупівельні групи
Портал створено в рамках проекту «Купуймо разом!»що фінансується програмою