РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЕКТУ «КУПУЙМО РАЗОМ!» В 2015-2017 РОКАХ

Раді представити результати проекту «Купуймо Разом!» в 2015-2017 роках, який проводився спільно Асоціацією «Ініціатива Родинних Фірм» та фірмою «Практика Управління» і фінансувався Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща в рамках програми «Польська Допомога». Підсумовуючи діяльність команди впродовж трьох едицій проекту, основні досягнення поділено на декілька категорій:

Родинні фірми

Побудова іміджу сімейного підприємства

Побудова позитивного іміджу сімейної фірми дає можливість досягти довгострокової вигоди. Багато власників сімейних підприємств вважають, що їм не потрібно вибудовувати імідж власної фірми. Вони гадають, що доброго товарута якісних послугбуде достатньо. Так воно і є. Але залишається запитання: як про це все дізнаються потенційні клієнти?

Родинні фірми

Лариса Самосьонок: „Найкраще об’єднуватись навколо постачальників”

Лариса Самосьонок, директор проектів ГО «Взаємодія Плюс», розповідає читачам «КР» про перспективні напрями для створення закупівельних груп в Україні та дає поради тим, хто знаходиться на початку шляху.

Купуймо разом 2.0

Нові можливості для польсько-української співпраці у секторі HoReCa

Журналісти КР поспілкувалися із Томашем Савздарго, творцем польської закупівельної групи у галузі HoReCa та Маріушем Косьцюлеком, співзасновником закупівельної платформи Hinode24.com, які розповіли нашим читачам про свою діяльність та пропозицію співпраці для українських фірм із цієї ж галузі.

Купуймо разом 2.0

Міжкультурне розподілене управління на прикладі індійських сімейних фірм

Розподілене управління – це управління групою (командою) людей, які співпрацюють шляхом участі у взаємно залежних завданнях, керуючись спільною метою та цінностями. Йдеться про роботу не в традиційних, а в так званих віртуальних командах, які діють розподілено: у просторі, часі та організаційних рамках.

Родинні фірми

Управління знаннями на сімейній фірмі

Найгірше, що може статись із польським сімейним підприємцем, який упродовж останніх 25–30 років розвинув свою фірму та досягнув фінансової стабілізації, це переконання, що вже нічого не потрібно змінювати.

Родинні фірми

З чим ідемо до завершення проекту

На горизонті вже видніється кінець трирічного шляху, що пройшов проект «Купуймо разом! 2.0» в Україні, який реалізовується за практичного сприяння програми МЗС Польщі «Польська допомога». Завершальним акордом стане підсумкова конференція, що планується на 4 грудня. Місце проведення – Київ.

Купуймо разом 2.0

Ідея створення закупівельних груп оволодіває масами

Той факт, що учасники українського проекту «Купуймо разом! 2.0» розпочали самостійну тренерську практику як регіональні консультанти ще до формального завершення програми навчання, свідчить про його результативність. Про що, безперечно, йтиметься й на заключній конференції 4 грудня.

Купуймо разом 2.0

Найпоширеніші помилки закупівельних груп: польський досвід

Польські підприємці та менеджери із закупівельних груп розповіли журналістам “Купуймо разом” про найпоширеніші помилки при створенні закупівельних груп і про те, що з цього випливає для створення українських закупівельних груп.

Купуймо разом 2.0

Управлінські компетенції у професіоналізації сімейного підприємства

Боже! Дай мені сили змінити в моєму житті те, що я можу змінити, дай мені мужності прийняти те, що я не можу змінити, і дай мені мудрості відрізнити одне від іншого

Св. Франциск з Асижу

Родинні фірми
Купуймо разом
Сімейний бізнес
Купуймо разом 2.0
Управління персоналом
Бізнес-ідея
Закупівельні групи
Портал створено в рамках проекту «Купуймо разом!»що фінансується програмою