Купуймо разом

Цілі проекту:

Започаткувати суспільний інтерес до закупівельних груп, як до альтернативного джерела фінансування та підвищення стійкості та конкурентоспроможності українських родинних фірм. Допомогти малим та середнім фірмам, через інструменти визначені проектом:

• отримати нові знання про можливості для малих фірм у сфері закупівель;• обмінятись досвідом у сфері закупівель з іншими учасниками проекту;• з допомогою консультантів проекту створити нові закупівельні групи. Успіх проекту визначатиметься якісними змінами та покращенням системи закупівель у фірмах, які беруть участь у проекті та можливістю створення нових закупівельних груп.

Партнери, що реалізовують проект:

• Лідер проекту IFR (Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych), Республіка Польща; • Практика управління, учасник медіагрупи «Промінфо», Україна;• NEXIA DK (аудиторсько-консалтингова група), Україна.

В рамках проекту було створено наступні продукти:

Статті інформаційного листка “Купуймо разом” та книги "Закупівельні групи в Україні:нові можливості для бізнесу" є доступними за ліцензією Creative Commons Визнання авторства 3.0 Польща. Визначені права застережено на користь авторів матеріалів та ТзОВ «Практика управління». Матеріали підготовлено в межах програми польської співпраці для розвитку, реалізованої за участі Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2015 році. Дозволяється будь-яке використання матеріалів за умови збереження вищевказаної інформації, у тому числі інформації про застосовану ліцензію, про власників прав, а також програму польської співпраці для розвитку.

Фінансування проекту:

Проект «Купуймо разом!» фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках конкурсу «Польська допомога».

Купуймо разом
Сімейний бізнес
Купуймо разом 2.0
Управління персоналом
Бізнес-ідея
Закупівельні групи
Портал створено в рамках проекту «Купуймо разом!»що фінансується програмою