Новини

ПРЕЗЕНТАЦІЯ «КУПУЙМО РАЗОМ!» ПІД ЧАС МІЖНАРОДНОЇ АГРОПРОМИСЛОВОЇ ВИСТАВКИ “EUROAGRO” 2017

28-30 листопада 2017 року

28-30 листопада 2017 року у Львові (Виставковий центр «Південний – EXPO», Львів, вул. Щирецька 36) відбулась Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO».

 Виставка відбулася вже вдруге та є яскравим прикладом співпраці 2-х країн (Польщі та України) в агропромисловому секторі. Організатори Kielce Targi S.A. (Польща) і ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (Україна) об’єднали свої зусилля задля реалізації успішної та неординарної агропромислової події на теренах Західної України. 

Проект «Купуймо Разом!» був також активно представлений під час «EuroAGRO».

Так, зокрема, 28 листопада 2017р. координатор Проекту «Купуймо Разом!» - Томаш Будзяк провів інформаційна зустріч/презентацію можливостей які відкривають закупівельні групи B2B у сфері агро (польською мовою) для учасників виставки та експортерів із Польщі. Захід відбувся на інформаційному стенді Відділу Сприяння Торгівлі та Інвестиціям Посольства Республіки Польща.

29 листопада 2017 р. операційний координатор Проекту «Купуймо Разом!» в Україні – Василь Масюк виступив з презентацією проекту «Купуймо Разом!», досвіду та досягнень пілотних закупівельних груп B2B в Україні для українських підприємців під час Конференції «Польсько-українська співпраця в агропромисловому комплексі». Також було представлено пропозицію створення закупівельної платформи для сфери агробізнесу - Партнерство «КУПУЄМО ТА РОЗВИВАЄМОСЯ РАЗОМ» сформоване на основі напрацювань проекту «КУПУЄМО РАЗОМ! 2.0», ініціатором якого є Іван Сікора.

 ОПИС ПАРТНЕРСТВА

Впродовж всієї виставки на стенді Відділу Сприяння Торгівлі та Інвестиціям Посольства Республіки Польща всі учасники виставки могли отримати інформаційні матеріали та публікації присвячені ідеї закупівельних груп та проекту «Купуймо Разом!» загалом, зокрема нові едиції підручників Купуймо разом 2017.

 

ГАЛЕРЕЯ

 

Купуймо разом 2.0

Портал створено в рамках проекту «Купуймо разом!»що фінансується програмою