Події

Запрошуємо на Конференцію-Відкриття проекту Купуймо разом 2.0

23 червня 2016 року у м.Києві у приміщенні готелю Опера відбудеться конференція-відкриття проекту Купуймо разом 2.0. На конференції вібдудеться – представлення деталей Проекту та його контексту з урахуванням змін в економіці України, обговорення значення закупівельних груп для вибраних підприємств [практичні приклади], попередній вибір учасників проекту та розмови в кулуарах.

Участь в проекті є безкоштовна – Проект фінансується з програми  Польської Допомоги.

Кількість учасників Проекту є обмеженою, а необхідною умовою участі, є реєстрація на інтернет-сторінці: www.kupuimorazom.org.ua або в Партнерів Проекту та отримання підтвердження від організатора.  

Завдяки участі в Проекті:

  1. Здобудеш нові навички в підвищенні конкурентоспроможності бізнесу завдяки співпраці з іншими підприємцями.
  2. Дізнаєшся як створити та керувати закупівельною групою.
  3. Дізнаєшся як використовувати закупівельну групу для зростання впливу Твоєї організації підприємців, зниження коштів діяльності та підвищення конкурентоспроможності Твоєї фірми.
  4. Познайомишся з підприємствами, які значно покращили свою фінансову ситуацію та позицію на ринку, завдяки участі в закупівельній групі.
  5. Розшириш мережу своїв бізнес-контактів в Україні та Польщі.
  6. Отримаєш доступ до професійної платформи e-Learning, що містить інструменти та матеріали потрібні для створення та ефективного управління закупівельними групами.
  7. Отримаєш підтримку експертів в створенні закупівельних груп, адресовану безпосередньо конкретним проблемам та випадкам.

Купуймо разом 2.0

Портал створено в рамках проекту «Купуймо разом!»що фінансується програмою