Події

VIII З’їзд Родинних Фірм „u-Rodziny” цього разу відбудеться ​в м. Ополе 26-29 листопада 2015 р.

Запрошуємо українські родинні фірми до участі в щорічному з’їзді Асоціації Ініціатива Родинних Фірм в м. Ополе. Більше інформації на сайті: www.firmyrodzinne.pl i http://u-rodziny.pl/

Запрошуємо українські родинні фірми до участі в щорічному з’їзді Асоціації Ініціатива Родинних Фірм в м. Ополе.
Більше інформації на сайті: www.firmyrodzinne.pl i http://u-rodziny.pl/
Участь в щорічному з’їзді – це можливість побувати на унікальній події, в компанії сотні членів Асоціації Ініціатива Родинних Фірм. Серед членів асоціації є предствники малих, середніх, а також великих фірм, котрі своїми досягненнями, знаннями і вмінням показали, що завдяки співпраці можна вирішити здавалося б невирішувальні питання та долати будьякі бар’єри. Члени асоціації відкриті на співпрацю і з великим бажанням поділяться своїми навичками і вміннями з молодими і амбітними підприємцями. З’їзд це також чудова можливість навязати нові зв’язки і безцінні контакти, а також пізнати нових підприємців з усієї Польщі.
„Об’єднюємось щоб будувати” – цей слоган керує членами Асоціації Ініціатива Родинних Фірм.
Inglot, Grupa Vox, Ustronianka, Konsol, Solaris, Irena Eris, Grycan, Nowy Styl, Mokate, Fakro, Kler – це тільки декілька з найбільш відомих польських родинних фірм. Наш потенціал – це половина фірм котированих на Варшавській Фондовій Біржі. В Польщі функцйонує понад 1,5 млн родинних підприємств – що за оцінками Польської Агенції Розвитку Підприємництва становить аж 78% всіх фірм (не враховуючи родинні сільськогосподарські підприємства).
В світі родинні фірми є не винятком, а скоріш правилом. Багато світових концернів, таких як: BMW, Michelin, IKEA або Auchan – є також фірмами родинними. Сьогодні родинні фірми відроджуються і генерують велику частину прибутку країни і місць праці. Однак елемент який найбільше вирізняє родинні фірми – це марка.
Подію співорганізують: Управління Міста Ополе, Центр Економічного Розвитку міста Ополе, Центр Будівництва і Інтер’єру domEXPO, Виставково-Конференційний Центр і Науково-Технічний Парк в місті Ополе.
На з’їзд запрошуються представники родинних фірм разом з дітьми. Дорослі візьмуть участь в багатьох мериторичних панелях, під час яких будуть обговорені теми важливі для родинних фірм: спадкоємність фірм, освіта, а також правові аспекти. У чертвер ввечері, напередодні головної зустрічі, варто приїхати до „Столиці Польської Пісні”. Окрім кулуарних розмов в готелю de Silva відбудеться концерт гурту „Silesia” та „Take Style” – оригінальної комбінації сілезької музики і джазу. Натомість в п’ятницю ввечері на запрошення Управління Міста Ополе учасники з’їзду матимуть змогу подивитись чудовий спектакль, підготовленний Театром Ляльки і Актора. В суботній вечір, згідно з традицією щорічних з’їздів, відбудеться Родинний банкет за участю Ярка Васіка і його гостей.
Для наймолодших учасників з’їзду також приготовлена програма. Діти поїдуть на екскурсію до Jurapark в Краснові, де під опікою науковців відвідають Парк Науки і Еволюції Людини. Окрім того діти побувають в замку в Мошній (за мотивами Harry Pottera), Метамузеї в Пачкові, а також в світі роботів в Науково-Технічному Парку. Доглядом і розвагою маленьких дітей займуться студенти з Опола на спеціально обладнаному майданчику на території domEXPO.
Повна програма доступна на сайті: http://u-rodziny.pl/download/program-u-rodziny2015.pdf
Захід відбудеться під патронатом: Маршалка Опольського Воєводства та Мера Міста Ополе.

Родинні фірми

Портал створено в рамках проекту «Купуймо разом!»що фінансується програмою