Новини

Запрошуємо відвідати інформаційний пункт ПРОЕКТУ «КУПУЙМО РАЗОМ!» ПІД ЧАС ВИСТАВКИ «ЛІСДЕРЕВМАШ 2017»

З 26 по 29 вересня 2017 року у Києві в третьому павільйоні Міжнародного виставкового центру МВЦ выдбудеться 16-я Міжнародна виставка обладнання та технологій для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості ЛІСДЕРЕВМАШ 2017.

Серед учасників виставки буде проект«Купуймо разом 2.0», ціллю якого є допомога у створенні закупівельних груп українським підприємствам, зокрема в деревообробній та меблевій галузях. Закупівельні групи можуть бути ефективним інструментом при закупівлях деревних ресурсів, просуваннні на експортні ринки, спільного маркетингу шляхом участі у виставках, організації роздрібних продажів. Успішна діяльність створених закупівельних груп сприятимуть реалізації мети проекту – підвищення конкурентноздатності українських малих та середніх підприємств.

 

Протягом чотирьох днів роботи виставки українська команда проекту «Купуймо разом 2.0» в Україні представлятиме проект для усіх учасників та відвідувачів виставки, дарувати усім зацікавленим інформаційний журнал Купуймо разом та розповідали про можливості, що відкривають перед дереовообробними підприємствати України закупівельні групи, та про те, як їм у цьому може допомогти проект «Купуймо разом» програми «Польська допомога», що фінансується Міністерством закордонних справ республіки Польща.

Купуймо разом 2.0

Портал створено в рамках проекту «Купуймо разом!»що фінансується програмою