Новини

ПРОГРАМА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ ТА БІЗНЕС-ОБ’ЄДНАНЬ

Перший Практичний Семінар – Закупівельні Групи

Розпочинається нова едиція проекту «Купуймо Разом! 2.0» в 2017 році, а саме програма для підприємців та бізнес-об’єднань! Щиро запрошуємо до участі в Першому Практичному Семінарі, що відбудеться 6-7 червня в Києві. Захід проведуть польські експерти у сфері закупівельних груп, які мають практичний досвід у запровадженні методології закупівельних груп та працювали в попередніх едиціях Проекту.

Детальний опис та календар цьогорічної едиції «Купуймо Разом! 2.0» – ТУТ.

І РІВЕНЬНові Учасники – вівторок, 6 червня 2017 року

* * *

ІІ РІВЕНЬУчасники едиції 2016 та Локальні Асистенти Закупівельних Груп – середа, 7 червня 2017 року

Семінар І рівня (вівторок, 6 червня) адресований до осіб, які прагнуть стати Лідерами що ініціюють започаткування закупівельних груп B2B, а також до тих хто хоче виконувати роль Послів ідеї закупівельних груп в українському бізнес-середовищі, які НЕ БРАЛИ УЧАСТЬ в минулорічних едиціях Проекту та незнайомі з ідеєю закупівельних груп та методою їх функціонування.

Практичний Семінар буде присвячений обговоренню основних аспектів закупівельних груп в економічному та правовому середовищі України, представленню можливостей покращення конкурентної позиції які відкриваються для малого і середнього бізнесу та бізнес-об’єднань завдяки сучасному інструменту закупівельних груп B2B. Буде також представлено приклади рішень які багато років успішно працюють в Польщі та ЄС.

* * *

Місце: Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs], Зала №409, 4 корпус, 4 поверх (вул. Волоська 8/5, м. Київ)

Час/Дата: 9:30 – 16:00, 6 червня 2017 року

 

Програма (6 червня):

Семінар ІІ рівня (середа, 7 червня) адресований до учасників едиції 2016 проекту «Купуймо Разом! 2.0» та кандидатів на Консультантів Закупівельних Груп (які брали участь в Семінарі для Консультантів Закупівельних Груп, що відбувся 26-28.04.2017).

Участі в заході дозволить розширити практичні навики у сфері створення та управління закупівельними групами B2B, а також поглибити теоретичні знання базуючись на підсумках 2016 року та аналізі планів започаткування закупівельних груп в Україні. Одним з елементів Практичного Семінару буде дискусія над практичними аспектами створення закупівельних груп з командою (що формується) українських Консультантів Закупівельних Груп, які асистуватимуть польським експертам.

* * *

Місце: Готель Президент, Конференц-Зал “Секція А+C” (вул. Госпітальна 12, м. Київ)

Час: 9:30 – 16:00

Реєстрація: інформація щодо реєстрації надіслано всім учасникам минулорічної частини Проекту та прийнятим кандидатам на Консультантів Закупівельних Груп. Якщо Ви НЕ ОТРИМАЛИ повідомлення – просимо звертатись за електронною адресою: andriy.tsyaputa@kupuimorazom.org.ua

Програма (7 червня):

*З огляду на організаційні та методологічні причини кількість учасників ОБМЕЖЕНА. Вирішальним є порядок заповнення реєстраційної анкети. Організатори зберігають за собою право припинити реєстрацію у разі набрання максимально можливої кількості учасників.

 **Організатори НЕ ПОКРИВАЮТЬ коштів транспорту та проживання під час заходу!

Участь в проекті «Купуймо Разом! 2.0» – БЕЗКОШТОВНА! 

logo

Проект фінансується з програми«Польська Допомога» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща

e1d845aeb5

Купуймо разом 2.0

Портал створено в рамках проекту «Купуймо разом!»що фінансується програмою