Закупівельні групи – це довготермінова стратегія успіху

30 червня відбулася друга конференція проекту «Купуймо разом!». На відміну від першої, друга зустріч українських родинних фірм мала на меті заглибитися у всі нюанси створення закупівельних груп в Україні та визначити спільні перспективи і напрямки створення закупівельної групи у рамках проекту.
Купуймо разом

Перша конференція проекту "Купуймо разом"

26 травня, у рамках проекту «Польська допомога», відбулась перша конференція «Купуймо разом!». Ця ініціатива передбачає безкоштовну допомогу українським фірмам у творенні нового напрямку їх діяльності – закупівельних груп.
Купуймо разом

«Польська допомога»: український малий бізнес навчатимуть, як покращити своє становище на ринку України

Запрошуємо журналістів 26 травня о 9:45 у приміщення УКУ(Український Католицький Університет) м.Львів вул. Хуторівка, 35а, де відбудеться перший захід проекту «Купуймо разом!».
Купуймо разом

Бізнес в сфері установки кондиціонерів

Найчастіше успішний бізнес, що відноситься до сфери малого підприємництва, заснований на наданні різного роду послуг або ж на здійсненні виробничої діяльності.
Родинні фірми

Бути першими на ринку: історія одного франчайзера

Успіх до Анни Філіпс, власниці франчайзингової мережі «Lash Lounge», прийшов зненацька. У 2001 році, після звільнення з роботи в ІТ-сфері, вона почала працювати масажистом. Незабаром вона розпочала пропонувати своїм клінтам послуги салону краси, у тому числі перманентний макіяж. Це був дуже хороший бізнес, але вона все ж не могла звести кінці з кінцями, допоки не почала займатись нарощуванням вій…
Родинні фірми

Дослідження ТРЦ у столиці

Торговельний сектор нерухомості нині є сферою нерухомості, яка найактивніше розвивається в Україні, а особливо – у Києві. Нині близько півсотні торговельних і торговельно-розважальних центрів успішно працюють у столиці. Окрім цього, ще декілька сотень подібних об’єктів з’явиться у Києві у найближчі декілька років. Усе це свідчить про велику привабливість цієї сфери промисловості для інвесторів. Саме із цієї причини фахівці компанії «Соцмарт» провели дослідження ТЦ і ТРЦ Києва.
Родинні фірми

«USA SPORTS»: спортивна франшиза із Польщі

«USA SPORTS» – це ліцензована мережа «острівців» і магазинів з американським спортивним одягом із ліг NBA, NFL, NHL, NCAA, MMA, а також із футбольним та олімпійським найкращих світових марок «Tribal», «Pelle Pelle», «New Era», «Mitchell & Ness», «Starter» та інших.
Родинні фірми

Офіс на прокат — нова бізнес ідея

Мало хто з підприємців можуть дозволити собі знімати повноцінний офіс весь час. По правді кажучи, і потреби у великому і красивому приміщенні виникають у них не так часто, але іноді все ж для успішного ведення бізнесу критично не вистачає респектабельного і зручного приміщення. Вирішенням цієї проблеми перейнялася компанія In Good Company з Нью-Йорка. Вона запропонував незвичайну послугу офіс подобово на прокат.
Родинні фірми

Бізнес на оптиці

Мабуть, найбільш вдалим джерелом доходу є власна справа. Існує досить велика кількість різноманітних бізнес ідей, реалізувавши які, можна суттєво поправити матеріальне становище. Однією з таких ідей є відкриття салону оптики.
Родинні фірми

Франчайзинг: «Зробимо це швидко»

Створення свого бізнесу - складна штука. Людина цілком може бути успішним управлінцем, чудово справлятися зі своїми завданнями, працюючи в будь-якій фірмі, але при цьому не може придумати ніякої гідної ідеї для свого проекту.
Родинні фірми
Купуймо разом
Сімейний бізнес
Купуймо разом 2.0
Управління персоналом
Бізнес-ідея
Закупівельні групи
Портал створено в рамках проекту «Купуймо разом!»що фінансується програмою