Фотозвіт першої конференції проекту "Купуймо разом"

26 травня, у рамках проекту «Польська допомога», відбулась перша конференція «Купуймо разом!». Ця ініціатива передбачає безкоштовну допомогу українським фірмам у творенні нового напрямку їх діяльності – закупівельних груп.
Купуймо разом

Презентації третьої конференції проекту "Купуймо разом!"

Запрошуємо ознайомитись з матеріалами презентацій третьої конференції проекту "Купуймо разом!", яка відбулась 19-20 листопада 2015 року.
Купуймо разом

Презентації другої конференції проекту "Купуймо разом!"

Запрошуємо ознайомитись з матеріалами презентацій другої конференції проекту "Купуймо разом!", яка відбулась 30 червня 2015 року
Купуймо разом

Презентації першої конференції проекту "Купуймо разом!"

Запрошуємо ознайомитись з матеріалами презентацій першої конференції проекту "Купуймо разом!", яка відбулась 26 травня 2015 року.
Купуймо разом

Фобії починаючих підприємців

Кожен підприємець, розпочинаючи свій власний шлях і озброївшись тільки бізнес ідеєю для майбутньої справи, природно відчуває певну тривогу або навіть страх перед незвіданим, з яким йому вже скоро доведеться зіткнутися. Спробуємо все-таки розібратися, чи насправді так боязко починати свою справу, і ще раз спробуємо розглянути основні страхи, з якими стикаються підприємці-початківці.
Власний бізнес

VIII З’їзд Родинних Фірм „u-Rodziny” цього разу відбудеться ​в м. Ополе 26-29 листопада 2015 р.

Запрошуємо українські родинні фірми до участі в щорічному з’їзді Асоціації Ініціатива Родинних Фірм в м. Ополе. Більше інформації на сайті: www.firmyrodzinne.pl i http://u-rodziny.pl/
Родинні фірми

Про проект "Купуймо разом!"

Відеозвіт проекту "Купуймо разом!"
Купуймо разом

Підсумкова конференція "Купуймо разом" на на сторінці проекту у Фейсбук

Фотозвіт з підсумкової конференції "Купуймо разом" та телерепортаж про конференцію телеканалу НТА шукайте на сторінці проекту в мережі Фейсбук
Родинні фірми

Анджей Блікле дав інтер'ю телеканалу Espreso TV

Президент Ініціативи Фірм Родинних (IFR) лідера проекту "Купуймо разом" що фінансується за програмою конкурсу Польська допомога в гостях у програмі "Студія Захід з Остапом Барковським"
Родинні фірми

Інформаційний листок проекту Купуймо разом №2

Статті інформаційного листка “Купуймо разом” є доступними за ліцензією Creative Commons Визнання авторства 3.0 Польща. Визначені права застережено на користь авторів статті та ТзОВ «Практика управління». Матеріали підготовлено в межах програми польської співпраці для розвитку, реалізованої за участі Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2015 році. Дозволяється будь-яке використання матеріалів за умови збереження вищевказаної інформації, у тому числі інформації про застосовану ліцензію, про власників прав, а також програму польської співпраці для розвитку.
Купуймо разом
Купуймо разом
Сімейний бізнес
Купуймо разом 2.0
Управління персоналом
Бізнес-ідея
Закупівельні групи
Портал створено в рамках проекту «Купуймо разом!»що фінансується програмою