Пост-реліз зустрічі, присвяченої презентації і обговоренню проекту "Купуймо разом!" 29 жовтня 2015 року в Варшаві

29 жовтня 2015 року в Варшаві відбулася зустріч присвячена презентації і обговоренню проекту "Купуймо разом!"
Купуймо разом

Закупівельні групи – це довготермінова стратегія успіху.

Купуймо разом

Інформаційний листок проекту Купуймо разом №1

Статті інформаційного листка “Купуймо разом” є доступними за ліцензією Creative Commons Визнання авторства 3.0 Польща. Визначені права застережено на користь авторів статті та ТзОВ «Практика управління». Матеріали підготовлено в межах програми польської співпраці для розвитку, реалізованої за участі Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2015 році. Дозволяється будь-яке використання матеріалів за умови збереження вищевказаної інформації, у тому числі інформації про застосовану ліцензію, про власників прав, а також програму польської співпраці для розвитку.
Купуймо разом

Формування асортименту: регіональні особливості

Актуальність цього питання очевидна: при правильному виборі асортиментної політики торговельна мережа зможе максимально задовольнити попит і сприяти досягненню планової рентабельності бізнесу. Мета цієї статті – сформулювати базові рекомендації для торговельних підприємств на основі досвіду роботи в ритейлі.
Родинні фірми

Презентація Анджея Блікле

Купуймо разом

Закупівельні групи – це довготермінова стратегія успіху

30 червня відбулася друга конференція проекту «Купуймо разом!». На відміну від першої, друга зустріч українських родинних фірм мала на меті заглибитися у всі нюанси створення закупівельних груп в Україні та визначити спільні перспективи і напрямки створення закупівельної групи у рамках проекту.
Купуймо разом

Перша конференція проекту "Купуймо разом"

26 травня, у рамках проекту «Польська допомога», відбулась перша конференція «Купуймо разом!». Ця ініціатива передбачає безкоштовну допомогу українським фірмам у творенні нового напрямку їх діяльності – закупівельних груп.
Купуймо разом

«Польська допомога»: український малий бізнес навчатимуть, як покращити своє становище на ринку України

Запрошуємо журналістів 26 травня о 9:45 у приміщення УКУ(Український Католицький Університет) м.Львів вул. Хуторівка, 35а, де відбудеться перший захід проекту «Купуймо разом!».
Купуймо разом

Бізнес в сфері установки кондиціонерів

Найчастіше успішний бізнес, що відноситься до сфери малого підприємництва, заснований на наданні різного роду послуг або ж на здійсненні виробничої діяльності.
Родинні фірми

Бути першими на ринку: історія одного франчайзера

Успіх до Анни Філіпс, власниці франчайзингової мережі «Lash Lounge», прийшов зненацька. У 2001 році, після звільнення з роботи в ІТ-сфері, вона почала працювати масажистом. Незабаром вона розпочала пропонувати своїм клінтам послуги салону краси, у тому числі перманентний макіяж. Це був дуже хороший бізнес, але вона все ж не могла звести кінці з кінцями, допоки не почала займатись нарощуванням вій…
Родинні фірми
Купуймо разом
Сімейний бізнес
Купуймо разом 2.0
Управління персоналом
Бізнес-ідея
Закупівельні групи
Портал створено в рамках проекту «Купуймо разом!»що фінансується програмою