Хмарні технології на допомогу бізнесу

Усі, хто хоч трохи цікавиться інформаційними технологіями, мабуть, помітили, як у 2010–2011 рр. (особливо в інтернеті) усім на голови падала купа інформації про хмари. Що це, і з чим їх їдять. Про хмари писали всі, кому було що сказати, а ще ті, хто просто хотів «виїхати» на цікавій темі. Нині інформації трохи поменшало – загальні «оплески» уже стихли, а справжні, інформативні та реальні матеріали ще не з’явилися. Спробуємо це виправити.
Власний бізнес

У чому перевага покупки готового бізнесу?

Початок бізнесу завжди пов'язаний з великою кількістю труднощів. Позбавити себе багатьох з них можна просто купивши франшизу, але і тут все далеко не ідеально. Тоді залишається варіант покупки готового бізнесу. Це теж один із шляхів започаткування власного бізнесу, на який буде простіше отримати кредит у банку, ніж на фінансування нового проекту.
Родинні фірми

Сімейний бізнес: не дати розтринькати спадок

Майже 75 років тому харизматичний бразилець Енріке Россе заснував у Сан-Паулу компанію з виробництва тканин та одягу і назвав її своїм іменем. Через приблизно 40 років він – разом із старшим сином – диверсифікував сімейний бізнес, придбавши фірму елітної жіночої білизни «Valisere», у якої справи йшли не дуже добре. За кілька десятиліть Енріке і четверо його синів вивели «Grupo Rosset» у лідери галузі по всій Південній Америці.
Родинні фірми

Фотозвіт третьої конференції проекту "Купуймо разом"

19-20 листопада у рамках проекту «Польська допомога» відбулась заключна конференція «Купуймо разом». З початку 2015 року у Львові реалізується проект «Купуймо разом». Проект допомагає українським родинним фірмам у створенні нового напрямку їх діяльності – закупівельних груп. У рамках проекту учасники з допомогою команди консультантів аудиторсько-консалтингової групи NEXIA DK дізнались більше про умови створення закупівельних груп, розроблення установчих документів, стратегії розвитку у закупівельних групах.
Купуймо разом

Фотозвіт першої конференції проекту "Купуймо разом"

26 травня, у рамках проекту «Польська допомога», відбулась перша конференція «Купуймо разом!». Ця ініціатива передбачає безкоштовну допомогу українським фірмам у творенні нового напрямку їх діяльності – закупівельних груп.
Купуймо разом

Презентації третьої конференції проекту "Купуймо разом!"

Запрошуємо ознайомитись з матеріалами презентацій третьої конференції проекту "Купуймо разом!", яка відбулась 19-20 листопада 2015 року.
Купуймо разом

Презентації другої конференції проекту "Купуймо разом!"

Запрошуємо ознайомитись з матеріалами презентацій другої конференції проекту "Купуймо разом!", яка відбулась 30 червня 2015 року
Купуймо разом

Презентації першої конференції проекту "Купуймо разом!"

Запрошуємо ознайомитись з матеріалами презентацій першої конференції проекту "Купуймо разом!", яка відбулась 26 травня 2015 року.
Купуймо разом

Фобії починаючих підприємців

Кожен підприємець, розпочинаючи свій власний шлях і озброївшись тільки бізнес ідеєю для майбутньої справи, природно відчуває певну тривогу або навіть страх перед незвіданим, з яким йому вже скоро доведеться зіткнутися. Спробуємо все-таки розібратися, чи насправді так боязко починати свою справу, і ще раз спробуємо розглянути основні страхи, з якими стикаються підприємці-початківці.
Власний бізнес

VIII З’їзд Родинних Фірм „u-Rodziny” цього разу відбудеться ​в м. Ополе 26-29 листопада 2015 р.

Запрошуємо українські родинні фірми до участі в щорічному з’їзді Асоціації Ініціатива Родинних Фірм в м. Ополе. Більше інформації на сайті: www.firmyrodzinne.pl i http://u-rodziny.pl/
Родинні фірми
Купуймо разом
Сімейний бізнес
Купуймо разом 2.0
Управління персоналом
Бізнес-ідея
Закупівельні групи
Портал створено в рамках проекту «Купуймо разом!»що фінансується програмою